Basiliek 27 maart 2024 - 14 april 2024
Woensdag 27 maart: Woensdag in de Goede Week
Permanentie: E. H. Dirk Van Der Linden
11.00 u. Dageucharistie (Dirk)
Donderdag 28 maart: Witte Donderdag
Permanentie: E. H. Erik Versporten
11.00 u. Geen Dageucharistie
19.30 u. Viering Witte Donderdag (Paul)
Vrijdag 29 maart: Goede Vrijdag
Permanentie: E.H. Paul De Neve
15.00 u. Kruisweg (Paul)
19.30 u. Herdenking van het lijden en sterven van de Heer met kruishulde (Paul)
Zaterdag 30 maart: Stille Zaterdag
Permanentie: E. H. Robbrecht De Latte
11.00 u. Geen dageucharistie
20.00 u. Plechtige Paaswake (Paul) Homilie: Paul
Zondag 31 maart: Paaszondag
Permanentie: E. H. Paul De Neve Homilie: Paul
07.30 u. Paaseucharistie (Paul)
09.45 u. Paaseucharistie (Erik)
11.00 u. Paaseucharistie (Erik)
15.30 u. Plechtig Lof voor Pasen (Paul)
Maandag 1 april: Paasmaandag
Permanentie: E. H. Erik Versporten
10.00 u. Eucharistie voor tweede Paasdag (Paul)
18.00 u. Geen dageucharistie
Dinsdag 2 april: Dinsdag in de Paasweek
Permanentie: E. H. Paul De Neve
11.00 u. Dageucharistie (Paul)
Woensdag 3 april: Woensdag in de Paasweek
Permanentie: E. H. Erik Versporten
11.00 u. Dageucharistie (Erik)
Donderdag 4 april: Donderdag in de Paasweek
Permanentie: E. H.Dirk Van Der Linden
11.00 u. Dageucharistie (Dirk)
Vrijdag 5 april: Vrijdag in de Passweek
Permanentie: E.H. Paul De Neve
17.00 u. Aanbidding (Paul)
18.00 u. Dageucharistie (Paul)
Zaterdag 6 april: Zaterdag in de Paasweek
Permanentie: E. H. Robbrecht De Latte
11.00 u. Dageucharistie (Robbrecht)
18.00 u. Zondagseucharistie (Erik) Homilie: Erik
Zondag 7 april: Tweede Paaszondag
Permanentie: E. H. Erik Versporten
07.30 u. Zondagseucharistie (Erik)
09.45 u. Zondagseucharistie (Erik)
11.00 u. Zondagseucharistie (Crematorium) (Erik)
Maandag 8 april: Aankondiging van de Heer (Maria-Boodschap)
Permanentie: E. H. Erik Versporten
14.30 u. Bisdom Brugge - Gebed aan de grot [micro]
15.00 u. Bisdom Brugge - eucharistie (Mgr. Lode Aerts)
18.00 u. Dageucharistie (Erik)
Dinsdag 9 april: Dinsdag in de tweede Paasweek
Permanentie: E. H. Paul De Neve
11.00 u. Dageucharistie (Paul)
Woensdag 10 april: Woensdag in de tweede Paasweek
Permanentie: E. H. Dirk Van Der Linden
11.00 u. Dageucharistie (Dirk)
Donderdag 11 april: H. Stanislaus, b. en mrt.
Permanentie: E. H. Erik Versporten
11.00 u. Dageucharistie (Erik)
Vrijdag 12 april: Vrijdag in de tweede Passweek
Permanentie: E.H. Paul De Neve
17.20 u. Rozenkrans (Paul)
18.00 u. Dageucharistie (Paul)
Zaterdag 13 april: H. Martinus I, paus en mrt.
Permanentie: E. H. Robbrecht De Latte
11.00 u. Dageucharistie (Robbrecht)
18.00 u. Zondagseucharistie (Dirk) Homilie: Dirk
Zondag 14 april: Derde Paaszondag Homilie: Dirk
Permanentie: E. H. Paul De Neve
07.30 u. Zondagseucharistie (Dirk)
09.45 u. Zondagseucharistie (Erik)
11.00 u. Zondagseucharistie (Paul)